eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ronaldo jako bojovník, Neymar nahodil oblek!

📁 Aktuálně, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔30.7.2016

cristianoronaldo_bojovnik_neymar_vobleku_instagram_com_cristiano_neymarjrRonaldo zápasil, Neymar pro změnu nahodil oblek!

ŽIVOT HVĚZD NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – S dalším uplynulým pracovním týdnem je tu i další díl naší pravidelné rubriky věnované těm nejzajímavějším příspěvkům fotbalových hvězd na sociálních sítích jako je Instagram, Twitter a další! Na co se můžete těšit?

V hlavní roli bude opět Cristiano Ronaldo, který změřil síly se slavným zápasníkem a dál si užívá zasloužené volno, chybět nebude ani Luis Suárez, Neymar nebo Gareth Bale. A řeč dojde také na Petra Čecha, který v Arsenalu prožil jedno poprvé!

Ronaldo s bojovníkem

Portugalský hračička Cristiano Ronaldo se netradičně objevil na bojovém poli, proti němu se postavil slavný Ir Conor McGregor!

https://www.instagram.com/p/BIQvUvQgo7_/?taken-by=cristiano

Pohoda u bazénu

Cristiano stále laboruje s poraněným kolenem a na návrat na fotbalové trávníky si bude muset ještě chvíli počkat. Zatím tak užívá zasloužené volno!

☀️

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace