eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Roman jako Luďan aneb Berbr jako hvězda seriálu Most!: My je krmíme a oni nám říkají, co máme dělat

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.2.2019

Roman jako Luďan aneb Berbr jako hvězda seriálu Most!

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Deník Sport první únorový den už podruhé vyhlásil místopředsedu FAČR Romana Berbra nejmocnějším mužem českého fotbalu a opět s ním pořídil velmi obsáhlý rozhovor. Na titulní straně byl pouták MOCNÝ BERBR – NEMOCNÝ FOTBAL a šéfredaktor listu Lukáš Tomek nazval svůj komentář k tématu „Bafuňář starého střihu a jeho hustá síť intrik“.

Pro mě se ale v poslední době stává každý nový rozhovor s Romanem Berbrem především komediálním žánrem. Jak svým obsahem, tak formou. Začínám být na interview s plzeňským kontroverzním místopředsedou FAČR pomalu závislý jako na vynikajícím pondělním seriálu České televize „Most!“ Některé Berbrovy hlášky mi totiž připomínají výroky hlavního seriálového hrdiny Luďana nebo jeho kumpánů z hospody Severka. Pro český fotbal to může být chvílemi smutné, ale pro lidi mimo fotbalovou bublinu to musí být sem tam neuvěřitelná legrace.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com / Eduard Erben)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace