eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Řídila se Černá bestie v Mnichově výrokem Bolka Polívky?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔26.4.2018

Madrid si z Mnichova veze jednobrankový náskok.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Real Madrid je největším fotbalovým chameleonem letošního jara. Bílý Balet změnil svoji barvu do úplného kontrastu, v Německu mu dnes říkají pěkně španělsky „La bestia negra“, Černá bestie. Za vystoupení v prvním semifinále Ligy mistrů naprosto oprávněně, výstižně a přesně.

Herní projev Realu, hrající v Bavorsku v černém, se zcela jistě nezařadí mezi ty, které by vedení klubu uložilo do archívu. Menší procentuální držení míče, menší počty střel, Ronaldův pád do průměru (měl na kontě pouze 28 dotyků míče). Ale ten výsledek! Výhra 2:1 je skvělým odrazem do odvety příští úterý.

Chladnokrevná, nemilosrdná, účinná. Prostě jako od Černé bestie. „Tak slabý Real jsem už dlouho neviděl. Kdybychom vyhráli 5:2, nikdo by se nemohl divit,“ prohlásil Niklas Süle, který po půlhodině vystřídal zraněného Boatenga.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace