eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Reprezentanti se připravují na EURO! Důležitý je i výběr oblečení

📁 Domácí fotbal, EURO 2016, Homepage, Reprezentace 🕔14.4.2016

reprezentacecesko_steilmannprahaCelý reprezentační tým se sešel, aby si hráči vyzkoušeli a vybrali obleky pro EURO 2016.

Úkolem české reprezentace na nadcházejícím mistrovství Evropy nebude pouze reprezentovat Česko na zeleném pažitu, ale také mimo něj. O to, aby fotbalisté nedělali ve Francii v tomto směru ostudu, se postaral tým stylistů firmy Steilmann. Ta fotbalovou reprezentaci obléká pro formální příležitosti a volný čas již několik let.

Pro  letošní EURO vybrala hráčům obleky a další smart casual oblečení značky Stones, která patří pod firmu Steilmann. Během zkoušení oděvů panovala mezi reprezentanty skvělá nálada plná vzájemného vtipkování. O četné vtípky se starali především brankáři Tomáš Vaclík a Tomáš Koubek.

vaclikkoubek_reprezentace steilmannprahaBrankáři Tomáš Vaclík a Tomáš Koubek byli jendi z hlavních fórkařů dne.

Dlouholetou spolupráci se společností Steilmann si fotbalisté chválí. „Tým paní Motlíkové (ředitelka pražského Steilmannu – pozn. red.) je velice profesionální. Přesně odhadne, co nám sedí a co potřebujeme, abychom obleky využívali nejen pro formální příležitosti, ale také během cestování na zápasy,“ řekl například záložník pražské Sparty Ladislav Krejčí. Tomu na jeho zevnějšku velmi záleží, největší starost měl o kalhoty. „Mám rád, když jsou dostatečně úzké,“ dožadoval se úprav u stylistky Lenky Petrášové.

Po několika hodinách zkoušení, měření a focení odcházeli domů všichni spokojení. „Obleky jsou perfektní. Líbí se mi příjemný materiál jak na kalhotách, tak saku,“ pochválil obránce Viktorie Plzeň David Limberský.

kadlecmichal_reprezentace steilmannprahaNové oblečení si vyzkoušel i obránce Fenerbahce Michal Kadlec.

Evropský šampionát se uskuteční ve Francii v červnu a v červenci.„Kolekce je navržena tak, aby dobře vypadala, ale především, aby zaručovala kvalitu materiálu s ohledem na letní konání mistrovství,“ uvedla ředitelka Steilmann Praha Anna Motlíková.

gebreselassietheo_reprezentace steilmannprahaTheodor Gebre Selassie dorazil na zkoušení a focení se zpožděním.

dockalborek_reprezentace steilmannprahaBořek Dočkal si libuje v pohodlných košilích z lehkých materiálů.

-red-

(zdroj fotek: Steilmann Praha)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace