eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Řebíček splatil dluh! Ale kam spěje Slavia, a kdo míří do Baníku Ostrava?

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Synot liga, Topstory 🕔29.1.2015

Aleš ŘebíčekAleš Řebíček je stále majitelem pražské Slavie

ANALÝZA – Kam spěje Slavia Praha, kterou nikde nechci koupit? Kam spěje Baník Ostrava, který v zimě pořádá výprodej hráčů základní sestavy? Těmito otázkami týkajícími se dvou slavných českých mistrovských klubů se teď se zájmem zabývají média, zejména deník Sport.

Nic tak zásadního – ve srovnání s podzimem – se ale až tak neděje. Ano, majitel Slavie Aleš Řebíček stále červenobílý klub neprodal, ovšem podle posledních informací již splatil 50 milionů korun, které si půjčil koncem roku od slávistického sponzora a předního tuzemského podnikatele Jiřího Šimáněho (Unimex Group).

Jako první jsme už v prosinci informovali o tom, že si Řebíček půjčil od Šimáněho peníze na chod klubu a pokud mu uvedený obnos v termínu nevrátí, spadnou byznysmenovi klubové akcie do klína. Termín byl prodloužen do konce února, ovšem už by podle tvrzení Řebíčkova bratra Adama (předsedy představenstva a finančního ředitele klubu) mělo být vše ve starých kolejích.

frnkapetr_fcb.czKouč Petr Frňka nemá v Baníku lehký začátek

A Baník Ostrava? Ten nejen prodává, jak tvrdí média a nespokojení fanoušci, ale i snaží se i kupovat. Nový ostravský trenér Petr Frňka si chce z druholigového Táborska, kde ještě na podzim působil, přivést místo Stronatiho kapitána týmu, stopera Petera Mráze, a ještě jednoho šikovného záložníka.

Nejprve tedy Slavia. Ve hře bylo a stále ještě několik variant. Rozeberme si je postupně.

…celý článek čtěte na eFotbal.cz

(zdroj fotek: MediaFax, fcb.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace