eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Řebíček láká Jinocha! Ten by prý uměl přivést do Slavie Kozla!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔5.6.2015

jinochjosef_fcvysocina.czJosef Jinoch by se mohl vrátit do Slavie.

VÍME PRVNÍKdyž se nedohodl s Ivanem Horníkem, láká údajně podle zdrojů HATTRICKU majitel pražské Slavie Aleš Řebíček do Edenu sportovního ředitele Vysočiny Jihlava Josefa Jinocha. Ten se měl v létě původně přesunout do Mladé Boleslavi, ale z tohoto stěhování nakonec sešlo.

Josef Jinoch dříve ve Slavii hráčsky, trenérsky (u mládeže) i funkcionářsky (coby sportovní ředitel) již působil. Funkci sportovního ředitele vykonával i ve Slovanu Liberec.

„Jinoch se prý nechal slyšet, že by mohl mít dobré přátelské páky na trenéra Dukly Luboše Kozla, s nímž se dobře zná ze společných slávistických časů. A že by ho tedy mohl do Edenu v roli hlavního kouče přivést,“ tvrdí dobře informované zdroje HATTRICKU.

V takovém případě by se Jinochovi podařilo něco, co se nepovedlo ani vedení Viktorie Plzeň, jež před časem chtělo angažovat Kozla místo Pavla Vrby, odcházejícího k českému národnímu týmu.

kozellubos_hra_fcduklaczLuboš Kozel by byl pro slávistické fanoušky jistě vítanou spásou.

Je možné, že by si potom Luboš Kozel chtěl vzít s sebou do Edenu dalšího bývalého slávistu, svého asistenta z Dukly, vicemistra Evropy z roku 1996 Jana Suchopárka. Ten je nyní coby asistent českého týmu do 21 let na soustředění v Rakousku.

Jak známo, platnou smlouvu až do roku 2017 má ve Slavii stále ještě Miroslav Beránek. Mluví se o tom, že ve funkci pokračovat nebude, ovšem k jeho setkání s majitelem klubu Alešem Řebíčkem by mělo dojít až po Beránkově návratu z dovolené začátkem příštího týdne.

V souvislosti se Slavií se v kuloárech diskutuje i o Dušanu Uhrinovi mladším, který je po angažmá v Dinamu Minsk volný. Ten by údajně chtěl za asistenta svého někdejšího spolupracovníka z Mladé Boleslavi Petra Čuhela.

– red –

(zdroj fotek: fcvysocina.cz, fkdukla.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace