eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

RB Lipsko – sestava plná talentovaných mladíků

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.9.2016

hracirblipsko_oslavagolu_bundesliga.com

Možná je nejnenáviděnějším klubem v Německu, ale hráči a vedení si z toho nedělají velkou hlavu. Lipsko zahájilo putování nejvyšší soutěží výborně, bez bázně a hany.

rblipsko_logo150Bundesliga zatím sehrála pouhá tři kola, nicméně už ta ukázala, že východoněmecký manšaft může hrát více než důstojnou roli. Ba co víc, pořádně trápit favorizované soupeře. Dvakrát při něm stálo velké štěstí. Remízu v Hoffenheimu zachránila až trefa v nastaveném čase, vítězství nad Dortmundem gól 89. minuty. Naopak o drtivé výhře s Hamburkem rozhodly čtyři branky v průběhu druhé půle.

Osu týmu tvoří převážně mladí hráči. Jediným třicátníkem v základní sestavě je obránce Marvin Comper (31), zbylý, Fabio Coltorti (35) zastává roli třetího brankáře. Třeba takový záložník Dominik Kaiser před pár dny oslavil osmadvacáté narozeniny, přesto si mezi ostatními musí připadat jako veterán.

Brankář

Péter Gulacsi (26) chytá v Sasku druhým rokem. Pozornější fanoušci si ho pamatují z anglických soutěží. Chvíli hájil branku Hullu a především několik sezón kryl záda jedničkám Liverpoolu. Po reprezentačním konci Gábora Királe je první volbou trenéra maďarského národního týmu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace