eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

PSG: Klub v zakletém městě | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

PSG: Klub v zakletém městě

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔7.4.2018

Kdy se PSG konečně dočká významného evropského úspěchu?

UPOUTÁVKA – Pomalu ale jistě se formují čtyři účastníci semifinále Ligy mistrů. Jeden tým, na podzim považovaný za favorita favoritů, mezi nimi nebude. Paris Saint Germain nepřekročil svůj stín, vypadl už v osmifinále a sen o zisku ušaté trofeje musí minimálně o rok odložit.

Paříž je pro fotbal zakleté město. Pod tímto titulkem si můžete v nejnovějším vydání magazínu Hattrick přečíst analýzu toho, proč velkoklub z města nad Seinou ne a ne prorazit v nejprestižnější soutěži fotbalového světa.

Už sedm let pumpují majitelé klubu z Kataru do PSG obrovské peníze, jejich investice dosahují už miliardy eur a skutek pořád utek.

Proč? Magazín Hattrick se snaží najít podstatu věci v širších souvislostech. Můžou za to trenéři, kteří ale byli na lavičce PSG jen tři? Je vina v majitelích? Či v hráčích? Proč nepomohl Neymar, nejdražší hráč světa?

To vše najdete v nejnovějším vydání magazínu Hattrick, který je právě na trhu.

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace