eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

I první kolo dokáže v Synot lize přivést divoký výsledek! Jaké byly ty doposud nejvyšší?

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, Homepage, Topstory 🕔20.7.2014

sieglhorst_sparta.cz

Česká nejvyšší fotbalová soutěž zaznamenala v posledních letech velký vzestup. Lidé na fotbal chodí o něco více, než v letech minulých a jedním z hlavních důvodů je vyšší atraktivita zápasů. Ligové utkání jsou kvalitnější, vidíme útočný fotbal s velkým počtem vstřelených gólů, což je samozřejmě pro diváky velice důležité. Na ligu se můžeme těšit již od prvního kola, protože už v úvodních utkáních se dokáže zrodit pěkně divoký výsledky. My se teď podíváme na 5 nejvyšších.

1993/1994, Sparta Praha – Boby Brno 5:1

Většina těchto vysokých výsledků se rodila už před nějakým časem, my začneme vůbec tím nejstarším. První vysoký výsledek totiž přinesla hned úvodní sezóna samostatné české fotbalové ligy a to když na sebe v prvním kole nastoupila Sparta Praha tehdy ještě proti týmu Boby Brno. Brněnští fotbalisté na toto zahájení sezóny jen tak nezapomenou. Sparťané je vyprášili pěti góly a nedali svému soupeři šanci. Výhru letenských režírovali dvěma góly Horst Siegl a Viktor Dvirnik, zbývající branku měl na svědomí Jozef Chovanec.

ČTĚTE TAKÉ: Sparta je absolutním vládcem, v boji o Superpohár porazila Plzeň

(foto: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace