eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Projekt Čisté ligy mimo FAČR má značný ohlas. Podivný duel v „kladenském pralese“ se sázkami na outsidera!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔10.5.2019

Projekt Čisté ligy mimo FAČR má značný ohlas. (ilustrační foto)

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – V úterý jsme na eFotbale.cz přinesli informaci o tom, že minimálně desítka klubů nižších soutěží sdružených ve Středočeském fotbalovém svazu chce kvůli velké nespokojenosti s jejich řízením i s rozhodováním jednotlivých utkání opustit struktury Fotbalové asociace ČR (FAČR) a od září 2019 si zřídit svou vlastní nezávislou soutěž, pracovně nazvanou „Čistá liga“. O prvních květnových jednání o jejím založení informoval eFotbal.cz předseda iniciativy Čistý fotbal Lukáš Říha.

Zpráva o možném vzniku Čisté ligy navzdory středečnímu svátečnímu dni vzbudila velký ohlas napříč celým fotbalovým Českem. Klubů, které by soutěž nezávislá na strukturách FAČR mohla zajímat, je kolem třiceti. A ozývají se další, jimž by nevadilo jezdit za férovými zápasy i do jiných krajů. Zájem o takovou soutěž by podle našich posledních informací byl i na Moravě.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace