eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Proč se Tvrdík sešel s Berbrem? Ochrání Sparta se Slavií videoprojekt, který někteří sudí poškozují?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.11.2018

Slávistický boss Jaroslav Tvrdík.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Slávistický boss Jaroslav Tvrdík předminulý týden autorovi těchto řádků na otázku, zda se sešel s Romanem Berbrem (a také zda do Slavie v novém roce 2019 přijde generální sekretář Rudolf Řepka), odpověděl, že to jsou jen senzace a drby, o nichž by seriózní média psát neměla. Koncem minulého týdne už ale Tvrdík potvrdil deníku Sport, že se s kontroverzním místopředsedou FAČR přece jen setkal.

Důvod? „V kontextu toho, že se chceme coby Slavia zapojit do řízení vrcholového fotbalu, jsem se potkal s panem místopředsedou Berbrem. Jeho i předsedu pana Malíka jsem seznámil s naším záměrem,“ potvrdil deníku Sport Jaroslav Tvrdík. „Dali jsme totiž najevo ambici a přání, aby se náš sportovní ředitel Jan Nezmar, kterého považuji za profesionála a ostatní kluby ho respektují, zapojil do práce výkonného výboru FAČR. A teoreticky dříve než při příští volbě. Ať už nějakou kooptací nebo možností někoho nahradit,“ vysvětlil Tvrdík ve Sportu.

Mohl by Paclíka ve výkonném výboru FAČR vystřídat Nezmar?

Jak ale konstatuje i Sport, tohle přání je velmi těžko uskutečnitelné. Ke změně by teoreticky mohlo dojít i na nevolební valné hromadě FAČR, ale pak by se musel vzdát funkce jeden z dvojice ligových zástupců Dušan Svoboda (Sparta, předseda LFA), Tomáš Paclík (Viktoria Plzeň). Deník Sport připouští ještě nějakou jinu, nestandardní cestu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace