eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Proč nebyl s Ratajovou potrestán Královec?! Vede komisi Listkiewicz, či Mlsna?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔6.10.2016

kralovecRatajová trest dostala, Královec nikoli.

PSALI JINDEChybující asistentka rozhodčího Pavla Královce v duelu Zbrojovka Brno – Sparta Praha (3:3) Lucie Ratajová byla za své chyby po zásluze potrestána zákazem činnosti na čtyři zápasy. I když se domnívám, podobně jako kolega Jan Palička z MFDnes, že vůbec nejde o to, zda ženy patří, nebo nepatří do mužského fotbalu. Tady nejde o pohlaví. Současný gumový, kostrbatý a často i protichůdný výklad pravidel (zejména o ofsajdu či penaltové ruce) nezvládne dnes žádný člověk. Bez ohledu na pohlaví. Potřebuje k tomu video, jemuž se fotbaloví bafuňáři na celém světě dlouho bránili. Ale jedno nechápu – a nejsem sám. Jak to, že nebyl také potrestán hlavní sudí Pavel Královec?!. Ten přece musel vidět, že střelec neregulérní brněnské branky Hyčka stojí v ofsajdu a navíc cloní sparťanskému brankáři Koubkovi.

A to nemluvím o tom, že v první půli odpískal penaltu proti Brnu a zcela přitom přehlédl Kadlecův útočný faul, na který jej musela statečně a kolegiálně upozornit právě Lucie Ratajová. Mohla se na něj klidně alibisticky vykašlat. Přesto svého kolegu podržela. A před komisí rozhodčích pak vše vzala na sebe.

Kdo je tady chlap a kdo baba?

Přesto, že v takových chvílích, jako byla to v závěru brněnského duelu, zpravidla přebírá zodpovědnost hlavní sudí. Ten ovšem zbaběle nechal vše na Ratajové. Svůj díl viny ani připustil.

Kdo se tady zachoval jako „chlap“ a kdo jako zbabělá „baba“? Role se nám jaksi otočily.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace