eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Proč Křetínského deník Sport dává nyní za pravdu Romanu Berbrovi?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔6.7.2017

Proč Křetínského deník Sport dává nyní za pravdu Berbrovi?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY„Třeba si smažte můj telefon, ale je to tak – myslím si to samé, co Roman Berbr,“ napsal minulý týden ve Sportu vedoucí fotbalového oddělení tohoto deníku Ondřej Škvor. Ondrovo telefonní číslo si mazat nemusím, protože ho znám zpaměti. A to nejen proto, že jsem ho coby zástupce šéfredaktora do Sportu přivedl a byl jsem i u jeho příchodu do fotbalového oddělení tohoto listu.

Vážím si ho, znám ho ještě, když byl malý kluk. Přesto s ním teď zásadně nesouhlasím. A co hlavně: je mi podivné, jak se deník Sport, který patří spolumajiteli pražské Sparty Danielu Křetínskému, ve dnech kolem červnové valné hromady FAČR začal stavět k osobě kontroverzního místopředsedy FAČR Romana Berbra, proti němuž ještě nedávno vedl nekompromisní kampaně. Totiž mnohem vstřícněji.

Logicky se vkrádá na mysl otázka: proč se tak děje a nesouvisí to náhodou s tím, že Sparta i Berbrova česká komora ve vzácné shodě podporovaly stejného kandidáta – předsedu obchodní a marketingové asociační firmy STES, bývalého policistu a obchodníka s DVD Martina Malíka?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace