eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Proč jsou dnes nedávní přátelé, fandové Bohemky a Slavie, v nepřátelském vztahu jako slávisté se sparťany

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.3.2019

Fanoušci Bohemky a Slavie se poslední dobou příliš nemusí. (ilustrační foto)

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYDva pražské kluby, které od sebe ve Vršovicích dělí jen dvě tramvajové zastávky – Bohemians a Slavia. Zatímco klokani jsou tady doma odjakživa, slávisté se sem museli přestěhovat v padesátých letech minulého století z Letné, kde se stavěla monstra jako Stalinův pomník, později zase vyhozený do povětří. Ještě donedávna se fanoušci obou vršovických klubů respektovali a občas se i vzájemně podporovali. Autor těchto řádků pamatuje, že když hrály Slavia a Bohemka ligu v jeden den doma po sobě (nikoli však proti sobě), vlály zelenobílé a červenobílé vlajky v hledišti společně. Z Edenu se chodilo do Ďolíčku a naopak. Kde ty časy jsou?

Dnes jsou fandové Bohemky a Slavie v pomalu podobně nepřátelském vztahu jako slávisté se sparťany.

Hlasatele přemohly emoce

A nedělní ligový duel (0:3) s odvolaným gólem klokanů a následnou slávistickou videopenaltou, stejně jako předchozí mediální informace o schůzkách slávistických představitelů Tvrdíka a Nezmara s Berbrem a Rogozem, vše jen vyhrotily.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace