eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Proboha, co to je za název?! Tady jsou ty nejlepší reakce na ePojisteni.cz ligu!

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Humor, Sociální sítě, Synot liga, Topstory 🕔29.7.2016

epojisteniczliga_vtipykomentarecervenec16_kolazhattrickuNový název české nejvyšší soutěže je pro smích.

SOCIÁLNÍ SÍTĚPár dnů před startem české fotbalové nejvyšší soutěže u nás bylo jasno – liga bude bez sponzora. Ponese prostý název 1. Fotbalová liga a stejně tak jednoduché bylo i logo, které mělo v názvu slovo „liga“ s tím, že místo počátečního písmene „l“ grafik zvolil číslovku „1“. To by nebylo tak hrozné, že…

Jenže pozor! Několik desítek hodin před startem nového ročníku 2016/17 došlo k další razantní změně! Předseda FAČR Miroslav Pelta totiž přece jen sehnal hlavního sponzora ligy, kterým není nikdo jiný než ePojisteni.cz.

A nový název je na světě – ePojisteni.cz liga! Na jednu stranu je fajn, že liga má nového sponzora a tím i zajištěný přísun financí, ale stejně. Název soutěže je naprosto komický, kam se hrabe takový Ondrášovka Cup.

Podívejte se na ty nejzajímavější reakce ze sociálních sítích na nový název i logo české nejvyšší soutěže. Nechyběly záchvaty smíchu ani vtipné koláže.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, fkjablonec.cz, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace