eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Přítel a šéf Damkové je ve vězení. A UEFA radí Čechům, jak zvolit předsedu FAČR

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔20.7.2017

Přítel a šéf Damkové je ve vězení.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Je to k smíchu. Nebo spíš k pláči. Představitelé FIFA a UEFA jezdí (na čí pozvání?) Čechům radit, jak si zvolit předsedu, jak změnit stanovy, vyhrožují odebráním dotací apod. a přitom mají mezi sebou na nejvyšších místech korupčníky. O exšéfu FIFA Blatterovi a jeho zatčených spolupracovnících se toho napsalo spoustu, své místo musel potupně opustit i expředseda UEFA Platini.

V týdnu byl zase kvůli vyšetřování korupce zatčen šéf Španělské fotbalové federace, dlouholetý místopředseda FIFA, UEFA, bývalý předseda komise rozhodčích obou organizací Ángel María Villar Llona, který šéfoval i Dagmar Damkové. Policie si kromě toho došla mimo jiné i pro jeho syna.

Celkem bylo zadrženo pět lidí. Vedle Villara a jeho syna také viceprezident svazu pro ekonomiku Juan Padrón a prezident a sekretář regionální federace na Tenerife.

Francouzská agentura AFP přišla s informací, že je Španělský fotbalový svaz podezřelý z podvodu, za který nese odpovědnost právě Villar. Na celou akci dohlíží soudce Santiago Pedraz.

Podle agentury EFA byl španělský fotbalový funkcionář zatčen na základě podezření z účasti na padělání dokumentů a zneužívání veřejných fondů v souvislosti s pořádáním mezinárodních zápasů.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace