eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Prezident Klaus zjistil, že Rosického zná i číšník na Borneu, proč se ale Češi raději dívají na hokej?

📁 Domácí fotbal 🕔10.7.2012
Prezident Klaus zjistil, že Rosického zná i číšník na Borneu, proč se ale Češi raději dívají na hokej?

KOMENTÁŘ – Tak nám prezident Václav Klaus při své asijské cestě zjistil, že číšník na Borneu zná Rosického, Čecha i Baroše. Zaujalo ho to natolik, že se to objevilo i v titulku na pondělní první straně deníku Práva, pro nějž své zážitky ze svých cest pravidelně píše.

To je ale známá věc, že nejznámějšími Čechy ve světě nejsou politici, zpěváci, herci, ale ani hokejisté s Jágrem v čele, ovšem fotbalisté. Pavel Nedvěd byl zcela určitě nejznámějším Čechem všech dob. I v době Václava Havla. Takový už je svět. Proč se ale u nás dívá více lidí na hokejové šampionáty druhé či třetí kategorie než na fotbalové EURO či MS?

„Chvilka u hotelového bazénu přináší jeden zážitek,“ píše prezident Václav Klaus v Právu. „Místní číšník – mluvím o severozápadě ostrova Borneo – suverénně říká Rosický, Čech a Baroš a přesně zná výsledky letošního Eura,“ dodává s mírným údivem Klaus.

celý článěk čtěte na eFotbal.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace