eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Přesný tip z Nigérie, aneb Je podoba italských koučů čistě náhodná?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.9.2017

Ancelotti v Bayernu skončil.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKACarlo Ancelotti už to má za sebou. Tedy angažmá v Bayernu. Byť měl smlouvu ještě na další dvě sezony, skončil už teď, na kraji své druhé mnichovské. Osudem se mu ale nestala porážka 0:3 v Paříži v Lize mistrů, to byly jen poslední kapky, po nichž pohár přetekl.

V kontextu událostí konce tohoto pracovního týdne je výstižné připomenout úryvek z tiskové konference před zápasem v Parku princů. Na Ancelottiho přiletěl dotaz: „Nemáte obavy, že byste po případném neúspěchu v tomto zápase mohl být odvolán?“ Ancelotti se s úsměvem na rtech zeptal novináře odkud je a dostalo se mu této odpovědi: „Z Nigérie. Víte, u nás je evropská Liga mistrů hodně sledovaná a naši fanoušci se o ni velmi zajímají a Bayern považují za špičkový klub.“ Italský kouč nehnul ani brvou a začal vypočítávat, kohože už letos porazili a nad kým vyhráli. „Chceme vyhrát i tady v Paříži, stejně jako skupinu Ligy mistrů a na jaře dojít v této soutěži co nejdál,“ pověděl.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: psg.fr)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace