eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Překvapivý mistr z Leicesteru pobláznil Twitter! Tady je výběr toho nejlepšího

📁 Aktuálně, Fanoušci, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔5.5.2016

leicestercity_twittervybernejkveten16_twitter_comLeicester slaví překvapivý titul v Premier League! A vládne i Twitteru.

leicestercity_logo85x85SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Anglická Premier League 2015/16 už zná svého mistra! Díky pondělní remíze Chelsea s Tottenhamem (2:2) se z ligového titulu raduje Leicester City, jehož v závěrečných kolech už nemůže nikdo ohrozit. Teď už pochopitelně o takové překvapení nejde, kdybyste však tohle předpovídali před startem sezony, všichni by vás jistě považovali za blázna.

Na celkový triumf Lišek (jejichž kádr má hodnotu pouze 63 milionů liber!) jste si mohli před rokem vsadit s celkovým kurzem 5000:1, vězte ale, že mnozí tak učinili! A nyní mohou slavit. Objevily se však i kuriózní příběhy. Například jeden fanoušek vsázel na titul Leicesteru pravidelně dvacet let v kuse, letos ke svojí smůle ale poprvé vynechal.

Výrazně se zvýšil zájem o Leicester City také na internetu! Počet příznivců na Facebooku vzrostl o 540 procent, solidní fanouškovskou základnu má především v Alžírsku, odkud pochází nejlepší hráč letošního ročníku Riyad Mahrez, nebo také v Itálii, což je pro změnu domov manažera Claudia Ranieriho. Foxes válí také v Asii, a to díky svým majitelům.

Po zisku titulu se šílenství okolo Leicesteru City naplno rozjelo také na další populární sociální síti Twitter! Podívejte se společně s námi na výběr toho nejlepšího.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace