eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

S přehráním hymny bývají problémy! Co za trapasy se staly?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔10.9.2014

Juventus FC v SSC Napoli - Tim Cup Final

Možnost poslechnout si hymnu svého národa je pro reprezentanty tou největší ctí, nebo alespoň by měla být. Vždyť co může být více? Samozřejmě, najdou se případy jako kamerunští fotbaloví reprezentanti, kteří vám sdělí, že lepší je nechat si dobře zaplatit, ale u většiny převládá hrdost.

Jak byste však reagovali, kdyby vám místo prvních tónů a slov vrcholného díla Josefa Kajetána Tyla a Františka Škroupa přehráli třeba písničku od populární rockové skupiny? Nebo hymnu sousedního státu? Naštěstí aktéři těchto nešťastných událostí to vzali s úsměvem.

3. Místo hymny Linkin Park

Exces si neodpustili u našich sousedů na Slovensku, když fotbalistům Malty pustili před přátelským utkáním písničku Numb od Linkin Park místo jejich hymny. Naštěstí si hned svůj úsměvný omyl uvědomili a vše napravili. Důvod usmívat se po zápase ale měli Slováci, kteří gólem Nemce vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace