eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Představení týmů na EURO 2016 – skupina A

📁 Aktuálně, EURO 2016, Homepage, Reprezentace, Topstory, Týmy, Zahraniční fotbal 🕔22.5.2016

paulpogba_vedemicprotihondurasu_fifa_comPogba v nominaci Francie nemůže chybět!

PŘEDSTAVENÍ TÝMŮ ME – Hodiny tikají, do startu dlouho očekávaného mistrovství Evropy 2016 v současné chvíli zbývá 19 dní! A nám tak naopak nezbývá nic jiného, než postupně představit všech 24 účastníků šampionátu! Začínáme ve skupině A, kde vedle domácí Francie nebude chybět skvěle organizované Rumunsko, překvapení Albánie a také houževnaté Švýcarsko.

Francie

francie_logo_euro16Jedním z nejžhavějších aspirantů na triumf na letošním mistrovství Evropy bude nepochybně domácí výběr! Francouzi skutečně mají z čeho vybírat, co se hráčského obsazení týče, a u protivníků vzbuzují velký respekt. Kvalifikaci nahradili přátelskými zápasy, v nich ale od začátku září minulého roku neměli konkurenci! Prohráli pouze s Anglií.

Nejlepší hráč

Ve francouzské sestavě bude více hráčů, od kterých se budou na šampionátu čekat velké věci, vedle Antoineho Griezmanna to ale bude především Paul Pogba! Třiadvacetiletý středopolař turínského Juventusu dal letos v Serii A 8 branek a dalších 13 přichystal, v reprezentaci má zatím bilanci 29/5.

O trenérovi

Zemi galského kohouta v současné době vede sedmačtyřicetiletý Didier Deschamps, který usedl na lavičku roku 2012 po štacích v Monaku, Juventusu a Marseille. Někdejší reprezentant dovedl Francii do čtvrtfinále na MS v Brazílii, teď ale nepochybně doufá v daleko větší úspěch. Mnozí jej kritizovali za jeho nedávnou předběžnou nominaci, kde chybí například Gameiro (Sevilla), Lacazette (Lyon) či Ben Arfa (Nice).

O kvalifikaci

Jakožto pořadatel mistrovství Evropy se Francie kvalifikace nezúčastnila, pojďme si tak alespoň připomenout přátelské zápasy. V aktuální sezoně 2015/16 jich sehrála hned osm, přičemž sedmkrát vyšla ze souboje jako vítěz! Nestačila pouze na Anglii. Naposledy porazila 4:2 Rusko, kdy se prosadily i objevy Kanté a Payet, předtím zdolala 3:2 Nizozemsko.

Tip na umístění: vítěz EURO

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace