eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pražská „S“ se místo toho, aby společně sebrala Berbrovi titul „nejmocnějšího muže“, hádají jak malí kluci

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔13.3.2019

Hložek v pouhých šestnácti letech skóroval v lize! Navíc proti Viktorii Plzeň.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍMMísto toho, aby pražská „S“ oslavila skvělé výkony a výsledky svých týmů ve 24. ligové kole, kdy shodně porazila mistrovskou Viktorii Plzeň, resp. Baník Ostrava 4:0, začala se hádat mezi sebou. Jako by nestačilo, že jarní letenskou neporazitelnost a pěkný fotbal v sobotu narušilo řádění plzeňských hooligans korunované zraněním nezletilé dívky a že politici v souvislosti s tím po čase zase začali do fotbalu vratat a populisticky mluvit o tom, jak tento problém rázně vyřeší (jako by se jim to někdy předtím povedlo). Takže místo analýzy, co to znamená, že jedenáct kol (šest základních a pět nadstavbových) před koncem české nejvyšší soutěže vede Slavia před Plzní již o šest bodů a Sparta ztrácí na Viktorku už jen osm bodů, řešíme, co řekl o Letenských slávistické boss Jaroslav Tvrdík kolegovi Luďku Mádlovi na TV Seznam a jak na to „kolektivně“ v pondělí na Twitteru zareagovali sparťané.

Ve sporu jde o to, kdo nyní více (ne)kamarádí s kontroverzním místopředsedou FAČR Romanem Berbrem a kdo mu více nadbíhá a schází se s ním. Je to ale hlavně smutná zpráva o stavu českého fotbalu v roce 2019. Pražská „S“ vlastněná jedním z nejbohatších Čechů, resp. ekonomicky velmi silnou čínskou společností, se místo toho, aby společnými spojenými silami hravě zbavila Berbra titulu „nejmocnějšího muže v českém fotbale“, hádají mezi sebou jako malí kluci o kyblíček na písku.

Přitom Sparta a Slavia mají za sebou sílu rozhodujícího počtu statisíců fotbalových fanoušků v celém Česku. A té by při společném úsilí nejslavnějších českých klubů původně regionální fotbalový funkcionář, vyučený mlýnský montér, který v mládí pracoval jako řidič náčelníka u plzeňské dopravní policie, později absolvent Praporčické školy SNB, těžko mohl čelit.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace