eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Poznáte ho? Z tohoto zelenáče je nyní uznávaný trenér v Premier League

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔21.12.2014

rodgersbrendan_zelenac twitterbrendanrodgrsok

FOTO – Tok času je neúprosný a po letech se projeví různým způsobem na každém člověku. Ani ve světě fotbalu tomu není jinak, o čemž svědčí i fotka čerstvého dvacátníka, jehož fotbalovou kariéru předčasně uťalo vážné zranění kolena, ale později se z něj stal uznávaný manažer v předním anglickém velkoklubu.

Že vám tato tvář člověka, která je až podezřele podobná známému českému baviči a vyprávěči vtipů Zdeňku Izerovi, nepřipadá nijak známá? Není divu, od jejího vyhotovení totiž už uplynulo dlouhých více než dvacet let a od té doby změnil tento muž na fotce styl oblékání i délku svého účesu.

Bývalý nadějný obránce musel skončit na nejvyšší úrovni už ve svých dvaceti letech, ale naštěstí o patnáct let později přesedlal na dráhu manažera a ta je alespoň prozatím daleko úspěšnější, i když není protkána tituly jako například u manažerských legend Premier League Arsena Wengera či Sira Alexe Fergusona. Stále nevíte, o koho jde?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace