eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Poznáte ho? Z tohohle mladíčka v brýlích se vyklubal miliardář

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔13.12.2014

beckhamdavid_mladisbrylemi twitter8TrollFootball

FOTO – Jak moc se může změnit image známého profesionálního fotbalisty během jeho aktivní kariéry? To jasně dokumentuje fotografie neokoukaného mladíčka s brýlemi, který se o pár let později stal jednou z největší fotbalových celebrit a idolem většiny dívek a žen.

Tomuto nadanému anglickému teenagerovi sice chybí ve sbírce nějaký reprezentační úspěch, ale zato se může pochlubit mnoha klubovými trofejemi. Ať už se jedná o vítězství v Lize mistrů, triumf v anglické Premier League nebo titul ve španělské Primera Division.

Kromě hraní v Evropě si vyzkoušel rodák z Londýna i fotbal v Americe, zahrál si ve filmu a pomalu stejně sledované jako jeho sportovní kariéra se stalo i jeho soukromí. Brýle postupem času odložil a dnes je z něj miliardář, jehož jmění se odhaduje k 300 milionům dolarů (zhruba 6,6 miliardy korun). Stále nevíte, o koho jde?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace