eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pozlobí ještě Slavia Viktorii Plzeň? Nebo spíš slávisty ohrozí Sparta? Tři různé pohledy

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔13.2.2018

Může vůbec ještě někdo ohrozit Plzeň?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Olympiáda, neolympiáda, je tu zase velké fotbalové očekávání – v sobotu 17. února 2018 začíná jarní, pouze čtrnáctikolová, část HET ligy. Jak to po dlouhé zimní pauze vidí fanoušci tří nejsilnějších a nejsledovanějších českých klubů – Viktorie Plzeň (vede nejvyšší soutěž o čtrnáct bodů), Slavie Praha (je druhá se ztrátou čtrnácti bodů) a Sparty Prahy (je pátá se ztrátou osmnácti bodů)?

Ten vtip je sice starý, ale stále sedí. Na staré téma „Co vidí pesimista, optimista a realista v tunelu?“ „Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí na konci tunelu světlo. Realista vidí světla vlaku. A strojvůdce vidí tři debily na kolejích.“ Takže se podívejme na to, jak by asi fotbalový komentátor mohl pohlížet na optimisty, realisty a pesimisty z řad příznivců Plzně, Slavie a Sparty. Ty pohledy mohou být různorodě, i když na západě Čech musejí za daného stavu věcí logicky vítězit optimisté.

VIKTORIA PLZEŇ

OPTIMISTÉ

Viktorka pod vedením trenérského mága Pavla Vrby bude pokračovat ve své spanilé podzimní jízdě a zvládne celou soutěž bez zakolísání, kvalifikuje se tak přímo do Ligy mistrů. A v Evropské lize zdolá Partizan Bělehrad a postoupí minimálně do osmifinále EL. Michael Krmenčík bude dávat gól za gólem a stane se Králem střelců.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace