eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Postup Sparty není náhoda! TOP 5 „klíčů“, které jí otevřely čtvrtfinále

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔19.3.2016

sparta_schalke_sparta_czSparta je v EL letos opravdu produktivní.

Je to tam! Ačkoliv Spartu v letošní Evropské lize mnozí nefavorizovali ani na postup ze skupiny, o to méně na postup přes Krasnodar a už vůbec ne přes Lazio, ona je ve čtvrtfinále! Je to obrovský úspěch českého fotbalu, který navíc není dílem žádné náhody, ale poctivé dřiny a progresu.

Tady je 5 nezbytných klíčů, kterými si Sparta odemkla senzační úspěch.

Produktivita

Největším klíčem k úspěchu ve fotbale jsou pochopitelně góly. A ty Sparta v Evropské lize dává. V základní skupině jich vstřelila 10, ve vyřazovací části 4 Krasnodaru, stejný příděl nadělila i Laziu. Jako 2. tým v historii EL také dokázala vstřelit alespoň 3 góly na venkovním hřišti 3 zápasy po sobě.

Zásadní je, že produktivita není jen záležitostí kanonýra Lafaty. Ten je sice s 5 brankami zatím nejlepší střelec, výsledky ale upravovalo dalších 7 hráčů. Skvělé také je, že Sparta konečně našla další alternace za zmiňovaného kapitána. Fatai ani Juliš se v Evropské lize neztratili.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace