eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Postoupí Hull zpátky do Premier League? | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Postoupí Hull zpátky do Premier League?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔10.1.2016

daviescurtis_hra hullcitytigers.com

Podaří se Hullu okamžitě postoupit zpátky mezi elitu?

Tým ze severoanglického přístavu vloni celkem překvapivě sestoupil z nejvyšší soutěže. Rozdíl mezi Hullem ac sedmnáctou Aston Villou byly na konci sezony pouhé tři body. Hull tak při své poslední naabázi strávil v nejvyšším patře pouhé dvě sezony. Jak se mu daří v boji o návrat?

Nenápadní Tygři !

Druhá liga má za sebou více než polovinu a Hull se zatím drží na třetím místě, jen jediný bod od přímého postupu. Paradoxně se však o něm nemluví tak často jako o kandidátovi na titul. Většina médií je unešená z letošních výkonů Middlesbrough a Derby. Často se také zmiňuje letošní největší překvapení z Brightonu. U Hullu se vzhledem ke zkušenostem jaksi automaticky počítá alespoň s postupem do baráže.

Ten zatím vypadá hodně reálně. Pohled na soupisku naznačuje, že okamžitý postup do Premier League je pro tým absolutní prioritou. Jen posuďte. V brance dlouhodobý skotský reprezentant Allan McGregor, obraně šéfuje Michael Dawson a v záložní řadě se zase pohybuje Ahmed Elmohamady. Ve většině týmových statistik se Hull nachází mezi prvními třemi týmy. Ať už jde o inkasované góly, vstřelené góly nebo počet vyslaných střel na zápas.

Těžký jarní los

Severoanglický klub má ovšem nevýhodu v tom, že vyjma Brightonu se všemi ostatními týmy první šestky utká venku. Této věc se může v konečném důsledku ukázat jako rozhodující v boji o přímý postup. Tygři mají ovšem na lavičce zkušeného manažera Steva Bruce, který má dost zkušeností na to, aby zvládl i takto náročnou překážku. Právě zkušenosti tvoří pomyslné dělítko mezi Hullem a ostatními aspiranty o postup. Na soupisce se vyskytuje velké množství hráčů s prvoligovými zkušenostmi.  Bude zajímavé jak se s tím poperou.

-Filip Harvis-

(zdroj fotky hullcitytigers.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace