eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Posily? Spíše nesplněná očekávání | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Posily? Spíše nesplněná očekávání

📁 Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.9.2016

pogbapaul_facebook.commanchesterunitedMá Pogba cenu přes 100 milionů eur?

Ne každá posila okamžitě zapadne do nového týmu a předvádí výkony, kvůli kterým ho kupovali. Je to sice běžná věc, ne vždycky to ale najde pochopení u fanoušků.

Nejinak tomu je i v této sezoně a po posledním přestupovém okně. V něm se realizovala celá řada (mnohdy rekordních) transferů, které však vzhledem k tomu, že množství posil se v nových týmech neuchytilo, vyvolaly vlnu pochybností.

Paul Pogba

A začneme u nejdražšího přestupu nejen tohoto léta, ale i celé fotbalové historie. Ano, řeč je o Paulu Pogbovi, který opustil Juventus a vrátil se do Manchesteru United. Za cenu přesahující 100 milionů eur.

Má francouzská hvězda takovou cenu, nebo nemá? To byla nejčastější letní otázka, během které všichni fanoušci nedočkavě čekali, až se Pogba ukáže. A to se doteď moc nestalo. Pogba během prvních čtyř ligových zápasů nedal gól a na žádný nenahrál. Povedlo se mu jen poslední kolo proti Leicesteru.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace