eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Portugalce stihl ve finále trest za podivný duel se Švédy v Hradišti!

📁 Blogy, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔3.7.2015

carvalhowiliam_hra_uefa.comWilliam Carvalho neproměnil ve finále rozhodující penaltu.

KOMENTÁŘ – Fotbalová spravedlnost se občas probudí. Moc se o tom nepsalo, ale jsem téměř přesvědčen o tom, že první duel Portugalců se Švédy na závěr skupiny B v Uherském Hradišti (1:1) na ME hráčů do 21 let byl hodně podivný.

A vůbec bych se nedivil, kdyby byl „cinklý“. Nebo dohodnutý. Přinejmenším jej mladí Portugalci v závěru vypustili. Věděli, že Itálie vede v souběžně hraném utkání v Olomouci nad Angličany o tři góly, a nechali ležérně v předposlední minutě Švédsko vyrovnat na 1:1, čímž poslali zlepšující se Italy předčasně domů.

Portugalci šli do semifinále i tak z první příčky, na druhé postupové místo díky vzájemnému utkání s Itálií (2:1) poskočili mladí Švédové. A ve finále se potkali se sebevědomými Portugalci podruhé.

Favorizovaní Jihoevropané ovšem dostali v Praze – Edenu v penaltovém rozstřelu od Seveřanů za uši. Místo zlata měli stříbro, přepočítali se, přetaktizovali to. „Kdybychom věděli, jak to dopadne, tak bychom vás ve skupině porazili,“ říkali si možná po finálové porážce v duchu smutní Portugalci.

Vzpomněl jsem si na to, že Italové zažili něco podobného při velkém EURO 2004 v Portugalsku, i když tentokrát to bylo ještě o něco složitější.

…celý článek čtěte na eFotbal.cz

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace