eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ponížil Křetínský Rosického? Ivana Haška coby trenéra Sparty prý letenský majitel nechce. Má si to „Rosa“ nechat líbit?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔30.4.2019

Koho by chtěl za trenéra pražské Sparty Tomáš Rosický?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Zatímco server idnes.cz ještě v sobotu 27. dubna spekuloval o tom, že trenérem pražské Sparty by mohl být Ivan Hašek, deník Sport, který patří majiteli letenského klubu Danielu Křetínskému, už tohoto internacionála ze hry bez udání důvodů vyřadil. Přestože Hašek, který byl mj. v letech 2009 až 2011 předsedou FAČR, sparťany v minulosti přivedl jako hráč k osmi a coby trenér ke dvěma mistrovským titulům.

K předem avizovanému triu Václav Jílek (Sigma Olomouc, 42 let, dříve asistent ve Spartě), Pavel Vrba (55 let, Viktoria Plzeň), Martin Hašek (49 let, Bohemians Praha, dříve asistent i trenér ve Spartě) přidali sparťanští manažeři ještě dvojici Martin Svědík (44 let, 1. FC Slovácko) a Adrian Guľa (43 let, slovenská „21“).

„Chtěl by Ivana Haška kromě Rosického také majitel Křetínský? O tom by se dalo pochybovat,“ odpověděli si už v sobotu sami kolegové z idnes.cz.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/ACSpartaPraha)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace