eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pomoc silným? Sparta i Slavia kopaly své penalty podle pravidel. Ovšem zastaralých

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔12.2.2019

Martin Frýdek rozhodl utkání proti Bohemians.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM – Sparta (proti Bohemians 1:0) i Slavia (proti Teplicím 2:0) vyhrály své první jarní zápasy ve dvacátém ligovém kole díky hojně diskutovaným penaltám v závěrech utkání. Plzeň kvůli pokutovému „videokopu“ naopak přišla o dva body v Mladé Boleslavi (1:1), kde ještě čtvrt hodiny před koncem zápasu vedla.

Takže červenobílí před vzájemným nedělním duelem v západočeské metropoli (17.00, O2 TV Sport) vedou před Viktorkou už o šest bodů. A Letenští, byť byli diváky za svou produkci se svým trenérem Ščasným opět vypískáni, alespoň nic bodově neztratili a přeskočili v tabulce o skóre čtvrtý Baník Ostrava.

Divák si na sociálních sítích v těchto dnech přečte leccos o údajném přesunu zákulisního vlivu ze Štruncových sadů směrem do Edenu. Hlavně v souvislosti s opakovaným, údajně velmi příjemným, setkáním vlivného místopředsedy FAČR Romana Berbra se slávistickým šéfem Jaroslavem Tvrdíkem, po němž oba pánové dle Berbrova sdělení v deníku Sport udělali za svými spory z nedávné minulosti velkou tlustou čáru.

No a po nedělní dohrávce s houževnatými Klokany se leckomu může zdát, že už i na Letné do toho šlapou jako v památných časech Macha, Horníka či Pelty, kdy prý bývalo „cinklý celý jaro“.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/ACSpartaPraha)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace