eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

POLEMIKA: Opakování baráže šíleným precedentem? Šílené je tendenční řízení, každá náprava škod je dobrá

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔14.6.2019

Jihlava chtěla opakovat baráž, vyhověno jí nebylo.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY„Že Jihlavu sudí poškodili, na tom panuje shoda snad i v Karviné. Že by se však baráž neměla opakovat, na tom snad – doufám – panuje shoda i mimo Karvinou,“ napsal ve středeční rubrice deníku Sport „Pohled“ vedoucí fotbalového oddělení redakce Ondřej Škvor. Tak v té shodě ohledně neopakování baráže se hrubě mýlí, podle mého názoru by každá náprava šílených škod způsobených tendenčním řízením rozhodčích v barážových utkáních Karviná – Jihlava (2:1, 1:1) byla užitečná. Tedy i opakování baráže, jak to neúspěšně požadovali Jihlavští po vedení LFA. Třeba i jedním zápasem na neutrální půdě, a to i v případě druhé podivné baráže Brno-Příbram (2:2, 0:0).

Nebo by se dala liga mimořádně jednorázově rozšířit na osmnáct klubů včetně Jihlavy a Brna a pak třeba zase snížit na původních šestnáct. Možností je víc, jen ale třeba chtít a mít na to odvahu. Opakovaly se v minulosti zápasy i v Německu (Bayern-Norimberk), v Anglii (Arsenal-Sheffield United), v Turecku i v kvalifikaci MS. A soutěžní řády LFA? Jen alibistické zaklínadlo, jak rychle dokázat, že to nejde.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcslovacko.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace