eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Plzeňský titul? Šest výher + remíza Slavie. SMS – anonym č. 2: Popravčí četa sudích zahubí klokany v Ostravě

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔23.4.2019

Má ještě Plzeň reálnou šanci získat ligový titul?

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM – Ještě o jarní reprezentační pauze, tedy před posledním březnovým víkendem, vedla pražská Slavia fotbalovou ligu před Viktorií Plzeň o devět, vzhledem k lepší vzájemné bilanci vlastně o deset, bodů. A plzeňský trenér Pavel Vrba už předčasně gratuloval červenobílým – bez ohledu na pětikolovou květnovou nadstavbu – k zisku titulu. Uplynula čtyři kola a už je to jen o čtyři (resp. pět) body. A to přesto, že Viktorka v neděli jen remizovala v Příbrami 1:1. Slávisté, unavení po duelech EL s Chelsea, ji totiž „trumfli“ a prohráli 0:1 na půdě na jaře do té doby tradičně marného Zlína.

Takže plzeňský recept na jarní obhajobu loňského prvenství zní: získat v šesti zbývajících kolech o pět bodů víc než Slavia. To znamená například všechno vyhrát, včetně nadstavbového duelu v Edenu, a čekat, že červenobílí budou alespoň jednou remizovat – třeba zase v Liberci nebo se Spartou.

Slavia po reprepauze porazila v lize jen poslední Duklu

Svěřenci Jindřicha Trpišovského v nejvyšší soutěži v posledních čtyřech ligových kolech porazili jen poslední Duklu (5:1 na Julisce), jinak kromě poslední porážky v Zlíně doma pouze dvakrát remizovali – shodně 1:1 s Libercem a se Spartou. Pokud vezmeme všechna jejich soutěžní utkání od reprezentačního srazu, po němž si slávistický kouč stěžoval na ztracené zápasové tempo, zní bilance týmu z Edenu: 2 výhry (s poslední Duklou a předposlední, navíc notně oslabenou, Karvinou doma v poháru 5:0) – 2 remízy (s Libercem a Spartou) – 3 prohry (se Zlínem a s Chelsea 0:1 a 3:4).

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace