eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pivarníka vyštvali hráči, Vrbovi se do Plzně nechce. Vymění Vozábal Požára?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔20.4.2017

romanpivarnik_tiskovkaplzenprichod_fcviktoria_czPivarníka prý z Plzně vyštvali samotní hráči.

viktoriaplzen_logo85x85ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYNapětí před nedělním letenským duelem Sparta – Plzeň (17.30, 02 TV Sport) vzrůstá. I když tentokrát po letech nejde o boj prvního s druhým, o ligový titul se jedná, protože na plzeňskou ztrátu číhá Slavia, která ztrácí na viktoriány jediný bod (musí ovšem předtím zvládnout páteční zápas na Slovácku – 20.15, ČT Sport). Oba tábory nedělních rivalů na tom však nejsou vnitřně zrovna dobře. Jak v Plzni, tak na Letné nedávno zase vyměnili trenéry. Jak v Plzni, tak na Letné to herně dře. Viktoriáni sice alespoň bodují, ovšem teď zase museli řešit nepříjemnou Vaňkovu a Kopicovu drogovou aféru.

Začněme Plzní. Dobře informovaný zdroj, který má blízko k hráčům Viktorie, tvrdí, že Romana Pivarníka nevyštvaly špatné výsledky (ostatně ty byly i tak dobré). Ovšem hráči, na které byl tvrdý, což se jim dlouhodobě nelíbilo. „Chodili si na Pivarníka stěžovat. A to nejen k současnému papírovému trenérovi Bečkovi, ale hlavně ke generálnímu řediteli Šádkovi. Bylo to předem připravené, ovšem čekalo se na příležitost, která však vzhledem k výhrám týmu poměrně dlouho nepřicházela. Až domácí remíza 2:2 s Teplicemi byla tou vhodnou záminkou,“ říká zdroj efotbalu.cz. „Roman Pivarník je dobrý trenér, dojel však na svou hrdost a přísnost. Zdeněk Bečka? To je jen nastrčená figurka, je to vidět i na jeho slovním projevu, který není dvakrát přesvědčivý,“ dodává informovaný zdroj.

„Problémem Viktorie Plzeň jsou nezvládnutí hráči, s nimiž má nyní potíž i sám Šádek. A zda se do Štruncových hráčů vrátí Pavel Vrba? Spíš ne. Nechce se mu, moc dobře ví, že si věc žádá radikální řešení, přestavbu týmu a rozloučení se s řadou hráčů. Jenže v Plzni víceméně rezignovali na svůj vlastní skauting, přestupy teď nechávají spíše na hráčských agentech,“ dodává zdroj efotbalu.cz.

K výkonům rozhodčích, kteří na jaře v klíčových zápasech často chybují, a ovlivňují tak výsledky utkání, se nechtěl náš zdroj příliš vyjadřovat, jen mnohoznačně konstatoval: „Zvýšily se částky. A říká se, že by ve funkci šéfa komise měl po sezoně skončit Polák Michal Listkiewicz.“

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace