eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pět hráčů aktuální nominace U21 s největší šancí na domácí mistrovství

📁 Domácí fotbal, Reprezentace, Topstory 🕔6.10.2013
Pět hráčů aktuální nominace U21 s největší šancí na domácí mistrovství

Česká lvíčata čeká v reprezentační pauze přípravný turnaj 4 zemí, který má ukázat výkonnost dalších možných kandidátů pro domácí Mistrovství Evropy. Trenér Dovalil tentokrát vynechal většinu opor a nominoval méně mezinárodně ošlehané tváře. Pojďme si představit pět borců ze současné nominace, kteří mají do kádru pro mistrovství nejblíže.

Tomáš Kalas

V případě Tomáše Kalase není třeba vůbec pochybovat. Mladý obránce Chelsea už má na kontě dokonce start za seniorskou reprezentaci a dva ročníky holandské ligy v základní sestavě. Právě v Holandsku se má konat turnaj čtyř zemí a Kalas se po domluvě s anglickým velkoklubem v zemi sobě zaslíbené má rozehrát po delší absenci zapříčiněné zraněním. Škoda je, že pro start domácího šampionátu nebude, stejně jako Kadlec, k dispozici. Obě mladé hvězdy tak odnesou sporná vyloučení v baráži o poslední šampionát s Ruskem.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace