eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Penalty na denním pořádku! Kdo kope v Synot lize nejvíce pokutových kopů?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔23.3.2015

borek_dockal_hra sparta.cz

Pokutový kop – to je jedno z nejvíce probíraných pravidel fotbalu, protože se jedná o rozhodnutí sudího, které může výrazně ovlivnit průběh celého zápasu. Přesným příkladem může být poslední ligové kolo, kdy kvůli špatnému rozhodnutí sudího přišly Teplice o bod na Letné, v paměti také jistě můžeme mít zápas Plzně s Duklou, který rozhodčí rovněž nezvládl. Komu se ale v Synot lize pískají penalty nejčastěji?

AC Sparta Praha – 6 penalt

Třetí největší množství penalt v Synot lize měla letos k dispozici pražská Sparta, která zahrávala pokutový kop přesně šestkrát. Naposledy to byla již zmíněná penalta v závěru utkání s Teplicemi, díky níž letenští získali tři body. Dvakrát se pokutového kopu chopil kapitán Lafata a překvapivě dvakrát selhal. Proto se stal exekutorem těchto standardek záložník Dočkal, který se postavil k penaltovému puntíku čtyřikrát a ani jednou neselhal.

ČTĚTE TAKÉ: TOP 5 nejvytíženějších hráčů Sparty! Kdo odehrál letos nejvíce utkání?

(foto: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace