eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

PACANDA: přes divizi opět do ciziny? | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

PACANDA: přes divizi opět do ciziny?

📁 Aktuálně, Domácí fotbal 🕔29.2.2012
PACANDA: přes divizi opět do ciziny?

Osud Milana Pacandy, jehož smutný příběh o možném konci kariéry jsme detailně zmapovali v únorovém čísle magazínu Hattrick, přece jen může nabrat veselejší kontury. Jeden z velkých talentů českého fotbalu, jemuž v úterý bylo 34 let, a který utopil svůj život v alkoholu, hracích automatech a následných až sebevražedných sklonech, se vrací na fotbalovou scénu!

Na spadnutí je jeho angažmá v divizním týmu Dosta Bystrc. „Na brněnském předměstí potřebují hráče jeho fotbalových kvalit a chtějí mu pomoct. Své sehrál i váš příběh v magazínu Hattrick,“ řekl našemu webovému portálu osobní manažer Milana Pacandy František Kašpařík. Podle něj je dohoda s Bystrcí na spadnutí.

Dále čtěte: Milan Pacanda: Krok od sebevraždy

Přitom ještě v polovině ledna chodil Pacanda od ničeho k ničemu a vůbec nevěděl, co bude dělat. „Chtěl bych si najít nějaký tým, kde bych jednou týdně trénoval a hrával zápasy,“ říkal tehdy.  Jenže Kašpařík, jenž má na něho velký vliv, jej přinutil v tréninkové aktivitě, domluvil mu a zaplatil osobního trenéra v podobě Maria Rossiho z Hodonína. „Milan k němu dojíždí šestkrát v týdnu na dvoufázové tréninky a dohání manko,“ tvrdí Kašpařík a dušuje se, že „Paci“ přestal kouřit a zase se věnuje naplno fotbalu.

Otázkou zůstává, zda zvládne nejen dohnání fyzičky, ale i vypořádání se s vlastní psychikou, vyplývající ze stále vysokých dlužných částek za předchozí hazard. Věří mu nejen Kašpařík, ale i bystrcký trenér Kotol, který Milana vedl v dorostu v tehdejším Boby Brno. „Je to výjimečný fotbalista a v divizi by nám moc pomohl,“ řekl Kotol.

Kašpařík tak investuje do veterána s velkými fotbalovými předpoklady zase své prostředky. Ví proč. Na stole totiž má nabídku z druholigového bulharského klubu Veliko Tarnovo, kam by Pacanda v létě mohl přestoupit. „Hrají o postup do první ligy. Pacandovy kvality znají, ale vědí i o jeho slabostech. Teď je na Milanovi, aby se dal dohromady po fyzické stránce, odehrál v pohodě jaro v Bystrci, a když to klapne, může jít ještě kopat do ciziny,“ uzavřel Kašpařík.

-hh-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace