eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pacanda hraje v „pralese“ a živí se rukama

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔18.4.2017

hattrick_kveten2017_nahled

UPOUTÁVKAMilan Pacanda býval kanón. Střílel branky, motal hlavy mnoha obráncům, ale nejvíc sám sobě. Ty jeho eskapády by vydaly na román s hodně dramatickými zápletkami. Teď je po všem. Bývalý excelentní útočník Brna hraje v necelých 40 letech okresní přebor a živí se manuálně.

Co dělá? Přečíst si to můžete v rubrice Zajímavost v magazínu Hattrick, který je nyní na trhu. Ačkoliv má enfante terrible českého fotbalu doma výuční list na mechanika strojních zařízení, v žádné fabrice ho nenajdete.

„Dělám s otcem malířinu a stěhovací služby,“ přiznává Paci v povídání pro Hattrick. „Mě to vždycky bavilo, a tak máme s tátou práci,“ přiznává Milan, jehož práci ocenil na sklonku zimy Pacandův fotbalový souputník Petr Švancara. „Odvedli v mém bytě dobrou práci,“ pochválil jej populární „Mercedes“.

Na fotbalových trávnících uvidíte Milana Pacandu v dresu Vícemilic v okresním přeboru Vyškovska. „Na víc nemyslím, to je pro mě akorát,“ zakončuje povídání pro Hattrick hráč, který kdysi rozdával fotbalovou radost.

hattrick_kveten2017_titulnistrana

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace