eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Otázky z Edenu: Proč se Matoušek, jenž zařídil postup v EL, asi vrátí do Příbrami? A bude na Traorého uplatněná opce?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔20.12.2018

Proč se Matoušek, jenž zařídil postup v EL, asi vrátí do Příbrami?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Pražská Slavia vede po podzimu ligu před Viktorií Plzeň o čtyři body, v tabulce pravdy dokonce o sedm, postoupila z těžké skupiny Evropské ligy do jarní části. Takže se na duo hlavní trenér Jindřich Trpišovský, sportovní ředitel Jan Nezmar pějí logicky mediální ódy. Zaslouží si je, o tom není pochyb. Ovšem není to však při obřím přísunu peněz z Číny, při totálním a opakovaném selhávání Sparty a při složení kádru Viktorie Plzeň vlastně jen dobře splněná povinnost? Slávisté a jejich fanoušci mě asi budou kamenovat, ale měl bych, ve chvíli, kdy v Edenu vládne předvánoční klid a pohoda, přece jen několik kritických otázek.

  • Bylo nutné vydávat v létě téměř čtvrt miliardy korun za posily, který sedí na lavičce nebo dokonce na tribuně – Baluta, Zelený, Matoušek, Traoré? (Olayinka sice hrát začal, ale zatím střílí góly jen za víceméně rozhodnutého stavu – Opava, Dukla, Mladá Boleslav)?
  • Opravdu se vrátí Matoušek, který přišel do Edenu předčasně za 40 milionů korun a rozhodl zápas v Kodani (a tím vlastně i o postupu do další části Evropské ligy), do Příbrami, zatímco na zlínského Traorého, jenž zcela vybouchl v derby na Spartě i v závěru rozhodnutého zápasu s Mladou Boleslaví, má být uplatněna po skočení podzimního hostování opce?
  • Skutečně je třeba jít v Edenu někdejší sparťanskou cestou (Obajdin, Martin Frýdek mladší) a kupovat za drahé peníze zpět hráče, které klub loni lehkovážně pustil k ligové konkurenci (teplický Král?)

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/skslaviapraha)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace