eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Oslaví Španělsko nečekaného mistra? Magazín Hattrick napoví!

📁 Aktuálně, Homepage, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.9.2019

Mistrem země je Atlético Madrid, do Ligy mistrů se dále kvalifikují Bilbao, FC Sevilla a Levante! Ano, pokud by na konci španělské La Ligy platilo pořadí po třech kolech, byla by to pravda. Real s Barcelonou by tzv. utřely ústa. Jak to bude v květnu na konci soutěže? To samozřejmě nikdo neví, ale magazín Hattrick všem zájemcům o nejvyšší španělskou soutěž přináší velkou nápovědu.

Aktuální číslo, které je nyní na trhu, nabízí velký přehled TOP 5 evropských soutěží, kam samozřejmě La Liga patří. V Hattricku si přečtete nejen o největších hvězdách soutěže, o velkých přestupech léta, o posilách Barcelony i o letním zemětřesení v Realu.

Kromě tohoto přehledu najdete v Hattricku i soupisky každého týmu, základní fakta s největšími klubovými úspěchy. Nechybí ani tip redakce na konečné umístění. Samozřejmostí je kompletní los první poloviny soutěže.
A víte, kdo podle Hattricku na jaře získá španělský titul? Ten samý tým, co letos!

Tak neváhejte, nové číslo magazínu Hattrick nemůže chybět v arzenálu žádného příznivce španělského fotbalu.

/foto: profimedia.cz/

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace