eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Opustí Bundesligu některý z tradičních klubů? TOP 4 týmy, které hrají o všechno!

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔4.5.2016

lukashradecky_tleskausmevdresfrankfurtu_fifa_com

Eintracht Frankfurt, 16 místo, 33 bodů

Dortmund (D), Werder Brémy (V)

Aktuální pozici by týmu Frankfurtu před letošním ročníkem netipoval asi nikdo. Mužstvo se však trápí a hlavně na konci podzimu prožívalo hodně hluché období.  Šest bodů v posledních dvou kolech vrátilo Eintrachtu šanci na záchranu.  Tým je velmi poznamenán absencí kanonýrka Meiera a nemůže bez něj pořádně najít herní tvář.

V posledních dvou kolech čekají Eintracht dvě těžké bitvy. Nejprve doma hostí druhý Dortmund a v posledním kole zajíždí ke klíčovému zápasu do Brém. Zatímco proti druhému týmu tabulky se od Frankurtu nečeká zhola nic, proti Werderu musí bodovat.

Stuttgart, 17. místo, 33 bodů

Mohuč (D), Wolfsburg (V)

Tým ze Švábska prožívá zvláštní ročník. Výsledky jsou jako na houpačce. Zpočátku Stuttgart i přes sympatický herní projev vypadal na jasného sestupujícího. Po změně trenéra se výsledky zlepšily a Stuttgart se pohyboval ve středu tabulky. Dvě kola před koncem se pak nachází na předposledním místě.

Vítr z plachet týmu sebralo zranění několika klíčových hráčů. Problémy má Stutgart zejména v obraně, která je nejhorší v lize. Švábové jsou v nezáviděnihodné pozici, ale Wolfsburg ani Mohuč, které Stuttgart potká v následujících dvou kolech, nepředstavují neřešitelný problém.

-Filip Harviš-

(zdroje fotek:bundesliga.de, fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace