eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Opravdu Jarolím po Nigérii skončí? A kdo místo něj? Šilhavý, Lavička? Či Chovanec? Nebo Kozel?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔6.6.2018

Opravdu Jarolím po Nigérii skončí?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Páteční drtivá a historicky rekordní porážka 0:4 od Austrálie v souběhu s články egyptského tisku o údajné dohodě Karla Jarolíma s káhirský klubem Al-Ahlí vytvořily atmosféru, v níž by nikoho příliš nepřekvapilo, kdyby se už středečním přípravným duelem proti Nigérii trenér Karel Jarolím s národním týmem fotbalistů případně rozloučil,“ napsal server Seznam Zprávy.

Jak už jsme uvedli, Karel Jarolím se nechal na soustředění v Rakousku slyšet, že žádná taková nabídka na stole neleží. Kdoví, pokud jde o tohoto trenéra, v posledních letech se o jeho (případném) angažmá v arabském fotbalovém světě mluví prakticky nepřetržitě. Ostatně není to během jeho pobytu u reprezentačního týmu (od léta 2016) poprvé. Jarolím už také v letech 2011 až 2013 vedl saúdskoarabský klub Al-Ahlí Džidda, potom pro změnu odešel do Spojených arabských emirátů trénovat tým Al Wahda.

Náhrada za Vrbu?

Egyptský Al-Ahlí ovšem patří ke špičce v dané oblasti. Deník Blesk dokonce psal o tom, že Karel Jarolím je až druhým v pořadí, první nabídka měla údajně přijít plzeňskému koučovi a jeho předchůdci u národního týmu Pavlu Vrbovi. Ten měl ale po egyptských médií údajně požadovat 80 milionů korun ročně, což prý bylo i na bohatý egyptský klub hodně.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: Michal Šula / MAFRA / Profimedia)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace