eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Opava chce mezi elitu. Tahá trumfové eso! | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Opava chce mezi elitu. Tahá trumfové eso!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Hráči, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔28.7.2017

Opava chce mezi elitu. Tahá trumfové eso!

UPOUTÁVKA – Žádné chození kolem horké kaše, ale jasně stanovený cíl. Fotbalisté Opavy chtějí v blížícím se ročníku Fotbalové národní ligy postoupit mezi elitu. Pomoci jim k tomu má i největší posila – Pavel Zavadil.

V létě přišel ze Zbrojovky, a byť mu bude za rok na jaře už 40 let, stár se necítí. Vypráví o tom v novém čísle magazínu Hattrick v rubrice Zpověď, kde se ohlíží za svojí dlouhou a pestrou kariérou.

„Když se podíváte na můj fotbalový životopis, tak vidíte, že jsem dlouho nikde nezapustil kořeny. V Brně jsem byl pět let a tak nějak jsem cítil, že mám poslední šanci udělat ještě jeden pořádný přestup, než přijde čas opravdového fotbalového důchodu,“ vyznal se ve své zpovědi.

Vybral si Opavu, město, kde žije a kde má rodinné zázemí. „Do práce to budu mít kousek, trenér o mě stál, je tu vynikající fotbalové prostředí, moc se těším,“ dodal.

Čtěte v magazínu Hattrick, který je nyní na prodejních pultech. Zpestřete si zajímavým povídáním letní prázdninové dny.

-red-

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace