eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Omluvte se! Éderovi před ME ve Francii málokdo věřil, teď má svou webovku

📁 Aktuálně, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Hráči, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory 🕔21.7.2016

eder_strofejimistrevropy_facebook_com_selecoesportugalPortugalci se zásluhou Édera stali mistry Evropy!

PortugalskoZAJÍMAVOSTStal se nečekaným hrdinou! No uznejte, kdo by to byl býval před samotným evropským šampionátem řekl? Portugalci ve skupině uhráli jen tři remízy, díky novému formátu ME ale zamířili do osmifinále!

Během celého turnaje vyhráli pouze jednou jedinkrát v základní hrací době, přesto EURO 2016 ve Francii ovládli! Ve finále zdolali 1:0 po prodloužení právě domácí tým, když se prosadil střídající útočník Éder.

Právě Éderovi před samotným ME nikdo nevěřil, mnozí portugalští fanoušci se divili, proč vůbec jede. Pak ale osmadvacetiletý forvard Lille OSC všem vytřel zrak!

Teď dokonce vznikla i webová stránka s názvem Desculpaeder.com (Omlouváme se, Édere), kde mají všichni příznivci šanci se omluvit. Původně šlo pouze o nadsázku, během chvilky se ale na webu objevilo zhruba 25 tisíc zpráv.

„Uvědomili si, že se mýlili, ale nic za zlé jim nemám,“ nechal se slyšet samotný Éder. Přesto jde o zajímavý počin, nemyslíte?

Webové stránky si můžete prohlédnout zde.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: facebook.com/selecoesportugal)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace