eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Odvolat gól, který neměl platit, je prý proti fotbalu

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Hráči, Tomáš Benda, Topstory 🕔26.2.2018

Slavii nebyl uznán první gól kvůli ofsajdu.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDYVeliký posměch na sociálních sítích si svým vyjádřením po nedělním zápase Slavie s Bohemians vysloužil sešívaný kanonýr Milan Škoda, kterému se už v deváté minutě podařilo dostat míč za záda brankáře Bohemky. Tomu však zacláněl ve výhledu a částečně i bránil ve hře v ofsajdu stojící Tomáš Souček a vstřelený gól byl tak po zhlédnutí videa odvolán.

Co na tom, že se jednalo o krok zcela v souladu s pravidly, že se poprvé v historii české ligy použila technologie, po které experti i veřejnost volají již několik let, a že by gól, který neměl platit, výrazně ovlivnil průběh celého zápasu. Škoda byl prostě dotčený, že neplatil.

„Nejdřív jsem vůbec nechápal, co se vlastně zkoumá. Koukal jsem na to a nejsem si jistý, že by to byl tak vyložený ofsajd, že by to musel takhle zkoumat a neuznat. Myslím, že je to spíš proti fotbalu než pro fotbal. Jde o to, jaká branka se neuzná. Tohle mi přišlo zbytečné, jsou horší situace, kde by neměl být uznaný gól,“ pravil po skončení zápasu slávistický kapitán.

Nejvíce zaráží obraty jako „TAK vyložený ofsajd“, „že by to musel TAKHLE zkoumat“ nebo, že „jsou horší situace, kde by neměl být gól uznaný“ a samozřejmě pak, že „je to spíš proti fotbalu“.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace