eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Odsouzený podvodník Ronaldo je na MS zatím lepší než Messi. I na vězeňské měsíce vede 24:21!

📁 Aktuálně, Blogy, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.6.2018

Odsouzený podvodník Ronaldo je na MS zatím lepší než Messi.

RUSKÉ POSTŘEHY – Po prvním kole MS 2018 v Rusku, tedy bez zápasů poslední skupiny H, se dá zopakovat to, co už v pondělí napsal kolega Tomáš Benda. Totiž, že evropské týmy na šampionátu zatím vítězí, resp. neprohrávají, jedinou výjimkou, která toto pravidlo potvrzuje, je senzační porážka úřadujících mistrů světa Němců s Mexikem (0:1). Jinak nejčastějším výsledkem bylo 1:0, jehož bylo dosaženo v šesti ze čtrnácti duelů, tedy téměř v polovině. A také se v Rusku kope hodně penalt, ovšem mělo by se jich zahrávat ještě více, kdyby se více a lépe využíval systém VAR (videorozhodčích).

Jinak hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo svým hattrickem v derby se Španělském (3:3) zatím zcela zastínil hvězdného Argentince Messiho, jenž v duelu s Islandem (1:1) neproměnil ani pokutový kop, i hvězdného Brazilce Neymara, který se ve střetnutí se Švýcarskem (1:1) spíše válel na zemi a protestoval. Ostatně Ronaldo oba dva jasně porazil i v souboji daňových podvodníků. Nad Messim vyhrál v počtu „vězeňských“ měsíců 24:21!

Vezměme si sobotní deník Sport. Na titulní straně se po utkání Portugalců se Španěly obří vyjímá obří titulek: „RONALDO JE GÉNIUS!“ A pod ním slova a věty: „Výjimečný. Geniální. Na hlavu Cristiana Ronalda se opět valí lavina pochvalných slov. Všichni znají jeho umění, přesto svět znovu a znovu žasne, co dovede.“ Ani slůvko o tom, že ve stejný den byl Portugalec ve Španělsku odsouzen za svůj obří daňový podvod.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/uefaeuro)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace