eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Odhalení v novém HATTRICKU: Sázení po asijsku v Čechách

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Gambrinus liga, HATTRICK LIVE: Archiv, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔29.10.2013
Odhalení v novém HATTRICKU: Sázení po asijsku v Čechách

České fanoušky fotbalu znervózňují stále nové aféry. Poslední je o podvodném sázení. Co se dosud zveřejnilo v médiích a co sdělila policie je jen slabý odvárek celé skutečnosti. Jen blablabla. V novém říjnovém čísle tištěného magazínu HATTRICK poodhalujeme daleko více.

„Na všech obrazovkách se objevily úplně jiné údaje. Naskočily nabídky všelijakých sázkových kanceláři. Nikoliv těch, na něž jsou čeští sázkaři zvyklí a běžně u nich sázejí. Jsou to sázkové kanceláře se sídly na britských ostrovech Man, Jersey, na Filipínách, Curacau, Gibraltaru, v Singapuru, Macau, Kuala Lumpur, Tchajwanu, britských Panenských ostrovech, v Belize a na Svatém Vincentu, na Komorských a Kajmanských ostrovech… Některé z nich mají zcela identifikovatelný původ, jsou za nimi například společnosti Pacific Sea Invest S. A. nebo First Cagayan Leisure and Resort Corporation. Kvete na nich hazard všeho druhu.

Některé servery jsou na povrchu jen v čínštině nebo malajštině, ale po přihlášení je komunikace v angličtině.

Přihlášení má i druhý stupeň. Je pro speciální agenty, kteří zastupují klienty a navrhují vypsání sázek. Vidíte v nabídce zápasy české juniorské ligy, ČFL, MSFL, divize, II. a III. norské či belgické ligy…,“ přibližuje prostředí temných sázek fotbalový magazín Hattrick, jehož poslední číslo vyšlo 10. října.

SKVĚLÁ NABÍDKA + DÁREK NOVÁ KNIHA „SPARTA – SLAVIA“

Předplaťte si HATTRICK na celý rok, ušetříte ročně 100 Kč (Deset čísel stojí jen 690 korun!). A pozor: prvních padesát nových předplatitelů získá zdarma čerstvou luxusní knihu Milana Macha (mimochodem prvního šéfredaktora HATTRICKU v historii našeho magazínu) z dějin derby pražských „S“: SPARTA – SLAVIA, RIVALOVÉ NAVĚKY! Jsi sparťan? Jsi slávista? Fandíš fotbalu? Pak tuhle knihu musíš mít! S předplatným HATTRICKU ji dostaneš ZADARMO!

Více na www.hattrick.cz a www.predplatne.cz

Všechno má svůj dokonalý řád. „Za každý sázkový subjekt má relevantní informace na celou pyramidu jenom jeden člověk, maximálně dva. Každá sázková skupina má své agenty, kteří operují samostatně a ovlivňují zápasy v regionálních sférách. Jedna neví o druhé. Ale stejně to někdo řídí. Je to založeno na principu čínských triád od těch nejnižších článků…“

Jde podvody, ale podvedeni jsou jen diváci. Jinak nikdo další neprodělá. „Pokud nějaký agent může protlačit do nabídky asijské sázkové kanceláře například utkání Roudnice – Strakonice v ČFL nebo utkání juniorské ligy a přivleče za tím zápasem sázkařskou klientelu, tak je to od začátku levárna,“ dodává muž a přepíná své obrazovky do burzovního režimu.

CELÝ ČLÁNEK O SÁZENÍ PO ASIJSKU SI PŘEČTĚTE V NOVÉM HATTRICKU ČÍSLO 10, KTERÝ VYŠEL VE ČTVRTEK 10. ŘÍJNA 2013!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace