eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Odchod Vrby? Plzeň se jednání nebrání, ale až po Spartě…

📁 Aktuálně, Gambrinus liga 🕔2.3.2012
Odchod Vrby? Plzeň se jednání nebrání, ale až po Spartě…

Podle slovenských médií je už trenér Pavel Vrba domluvený na tom, že od léta převezme tamní reprezentaci. Představitelé Viktorie Plzeň však zůstávají navenek v klidu, úspěšný lodivod má u nich platný kontrakt a na jeho rozvázání s nikým šéfové Viktorie domluveni nejsou.

Slovenský fotbalový svaz má o trenéra Vrbu eminentní zájem a údajně mu kromě velkých pravomocí nabídli měsíční gáži ve výši 425 tisíc měsíčně, na což kývl. Najít společnou řeč s Plzní ale bude pro vedení slovenského fotbalu zřejmě mnohem těžší.

„Na Slovensku si mohou psát, co chtějí, s tím my nic neuděláme. Pravda je ale taková, že Pavel Vrba má u nás smlouvu do 30. června 2013,“ uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. S protistranou si prý k jednacímu stolu určitě sednou, ovšem platí, že v nejbližší době to nebude.

„Tohle je spíš otázka několika příštích týdnů. My teď máme před sebou klíčový zápas na Spartě a musíme ho zvládnout. To je pro nás prvořadé a věnujeme tomu veškerou svou energii,“ konstatoval Pillár. Vyjádření k neobvyklé situaci, že se Vrba domluvil se Slováky dříve než klub, nechtěl příliš komentovat.

„To, co se píše ve slovenském tisku, ještě nemusí být směrodatné. My ale zájem o Pavla Vrbu samozřejmě evidujeme a se svazem budeme jednat, nejprve ovšem musíme dohodnout nějaký termín. A to budeme dělat až po utkání na Spartě,“ prohlásil mluvčí úřadujícího mistra Gambrinus ligy.

Varianta, že by Vrba vedl současně Plzeň i slovenskou reprezentaci zřejmě není na pořadu dne. „V tomto směru asi za majitele klubu mluvit příliš nemohu, ale co vím, tahle možnost určitě není pokládána za optimální,“ uzavřel Pillár.

Mediafax

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace