eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Objeví se OGC Nice v Lize mistrů? TOP 3 střelečtí tahouni týmu!

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔15.4.2016

hatembenarfa_bezmicepohleddolu_uefa_comHatem Ben Arfa sází gól za gólem!

ogcnice_logo85x85Vůbec tím největším překvapením letošní sezony 2015/16 je anglický Leicester City, o tom nemůže být pochyb! Ještě loni touto dobou Lišky zachraňovaly prvoligovou příslušnost, teď mají opravdu velice blízko titul v Premier League! Pohádkový příběh, to beze sporu, překvapení však najdeme i v jiných evropských soutěžích.

Jedním z nich je i OGC Nice, který bojuje ve francouzské Ligue 1 o vstupenku do prestižní Champions League! Titul si už se značným předstihem zajistilo Paris Saint-Germain, o druhé místo pak společně s Nice bojuje také Olympique Lyon a Monako.

Zatím má na svém kontě 53 bodů, konkurenti Lyon a Monako shodně o dva body více. To už se ale dnes večer může změnit! Předehrávku 34. kola francouzské nejvyšší soutěže obstará právě duel Lyon – Nice! Komu se podaří výrazně se přiblížit postupu do LM?

Dnes se společně podíváme na TOP 3 nejlepší střelce jednoho z největších překvapení nejen ve Francii OGC Nice! Vystřílí svému týmu milionářskou soutěž?

Hatem Ben Arfa (28 let, křídlo)

17 gólů

Jméno někdejšího obrovského talenta samozřejmě nemůže chybět! V Lyonu a Marseille patřil ke hvězdám, pak to zkusil v Newcastlu. Měl však problémy s disciplínou a jeho kariéra šla strmě dolů. Nakonec se objevil až v Nice, kde v současné době chytá druhý dech. A nutno dodat, že se mu to daří náramně!

V aktuálním ročníku se Hatem Ben Arfa prosadil už v sedmnácti případech, navíc spousta tref byla skutečně výstavních! Několikrát se blýskl i skvělým sólem, pro Nice jde o klíčového muže. To se ale už po sezoně může změnit. Ben Arfa dostane nepochybně mnoho lukrativních nabídek, nebude chybět ani ta od konkurenčního PSG.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace