eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

O2 vstupuje do pozemního vysílání. Spouští kanál O2 TV Free

📁 Aktuálně, Homepage, Topstory 🕔2.3.2017

MarekKindernay_reditelo2sportuMarek Kindernay, ředitel O2 TV Sport.

Operátor O2 spustí v neděli 5. března kanál O2 TV Free. Novou televizní stanici je už nyní možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4. O2 TV Free divákům nabídne ten nejlepší sportovní obsah, kterým O2 TV Sport disponuje, a zároveň umožní divákům vyzkoušet si nejoblíbenější funkce O2 TV.

Od 5. do 21. března poběží vysílání O2 TV Free bezplatně. „Všichni diváci, kteří si doma O2 TV Free naladí, se mohou už tuto neděli těšit na bezplatnou ochutnávku našeho sportovního obsahu v podobě šlágru kola – zápasu pražské Slavie a loňského mistra Viktorie Plzeň,“ říká Marek Kindernay, ředitel O2 TV Sport. Fanoušci tak budou moci sledovat nejen nedělní šlágr proti Plzni, ale například také utkání z 20. a 21. kola ePojisteni.cz ligy.

Po 21. březnu se ten nejzajímavější obsah, jakým jsou utkání ePojisteni.cz ligy, Ligy mistrů nebo tenisové turnaje ATP a WTA, přesune za placenou bránu a dostupný bude pouze v Hbb TV aplikaci. Prostřednictvím hybridního vysílání si budou moct diváci vyzkoušet oblíbené funkce O2 TV, jakými jsou cestování v čase až 50 hodin zpět nebo pozastavení pořadu. Zároveň získají přístup i do archivu vybraných pořadů vysílaných na O2 TV Sport. Na rozdíl od lineárního vysílání, které poběží v SD kvalitě, nabídne aplikace divákům ještě další výhodu v podobě vysílání ve vysokém rozlišení.

„O2 TV je už dnes dostupná na jakékoli internetové přípojce, pořady si můžete pustit v mobilu nebo v počítači, je možné je sledovat v restauracích. Nově teď přinášíme O2 TV Sport i na televize připojené anténou. Diváci tak budou mít možnost ochutnat exkluzivní sportovní obsah a unikátní O2 TV funkce, které mění způsob sledování televizního obsahu,“ vysvětluje David Duroň, ředitel O2 TV, a dodává: „Věříme, že nejen cestování v čase až 50 hodin zpět, ale i možnost přeskočit obsah, který vás v televizi momentálně nezajímá nebo dokonce obtěžuje, si určitě najdou své fanoušky.“

K platbě za 24hodinový přístup k obsahu v Hbb TV budou diváci využívat Premium SMS. V první fázi bude cena stanovena na symbolickou 1 Kč, od 3. dubna se zvýší na 69 Kč, tedy na stejnou částku, kolik dnes stojí služba O2 TV Sport na 24 hodin.

O2_TV_Free_logo

FAQ:

Jak naladím O2 TV Free? V jaké distribuci?

Kanál bude dostupný v zemském digitálním vysílání sítě 4.

Na jakém čísle kanálu bude O2 TV Free k dispozici?

Toto bohužel záleží na způsobu, jakým vaše televize třídí kanály dostupné v terestrickém vysílání.

Jak dlouho budete zdarma vysílat O2 TV Sport?

Zákazníkům, kteří neměli doposud možnost náš kanál O2 TV Sport vyzkoušet, nabídneme zkušební vysílání na tři týdny na své velké televizi doma.

Sleduji TV přes satelit nebo kabelovou televizi. Budu moci například v neděli 5. března sledovat utkání Slavia – Plzeň na O2 TV Sport? Co musím naladit?

Ano, ale musíte svoje zařízení připojit na terestrické vysílání. V obytných domech se stačí připojit na společnou anténu a následně nechte svůj televizor vyhledat digitální terestrické kanály. Stanice O2 TV FREE by měla být dostupná takřka všude v České republice.

Naladil jsem si vaši televizní stanici, ale je tam pouze statický obraz. Kdy začnete vysílat?

Vysílání bude spuštěno v neděli 5. 3. 2017 od 8:00 hodin.

Jsem již nyní zákazníkem O2 TV. Přijde vám v pořádku, že teď má O2 TV kdokoli zadarmo?

Jedná se o marketingovou ochutnávku pro všechny. O2 TV zákazníci ví, že pro ně během roku máme vždy připraveny různé marketingové dárky, ať už je to sledování kanálů, které nejsou v jejich tarifech nebo jiné ochutnávky unikátního obsahu. Zákazníci mohou ve zkušebním vysílání vyzkoušet pouze O2 TV Sport. K dispozici už nebudou doprovodné funkce jako sledování zápasu z více úhlů kamer nebo sledování více paralelně hraných zápasů. Dále nebude v tomto období k dispozici ani exkluzivní stanice O2 TV Tenis či O2 TV Fotbal. Zákazníci také mohou využít čtyři různá, přenosná zařízení ke sledování televize. Nic z výše uvedeného není v případě volně šířeného kanálu, který je dočasně zdarma, k dispozici.

o2tvfreerozpis

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace